Indisponibil
LAPTOP DELL Latitude E5440 Intel Core i5-4310U -2,0 GHz, RAM 8 GB DDR3, HDD 500GB, DVD-RW, 14 inch, Nvidia GT 720M
LAPTOP DELL Latitude E5440 Intel Core i5-4310U -2,0 GHz, RAM 8 GB DDR3, HDD 500GB, DVD-RW, 14 inch, Nvidia GT 720M
PROCESOR
Tip Procesor:
Intel Core i5-4310U -2,0GHz, in TurboBoost pana la 3,0 GHz
Numar nuclee/ thread-uri: 2/4
Cache: 3 MB SmartCache
Procesor grafic integrat: Intel HD Graphics 4400
DISPLAY
Tip display: LCD LED
Diagonala (inch): 14
Rezolutie: 1366 x 768
Format display: HD
MEMORIE
Capacitate Memorie RAM: 8 GB DDR3 1600 MHz
STOCARE
Tip Stocare: HDD
Capacitate HDD: 500 GB SATA 5400 RPM
Unitate optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: Nvidia
Model placa video: Nvidia GT 720M- 2GB DDR3/ 64 BIT
Conectivitate: Wireless/ Bluetooth/ LAN
Porturi: 2 x USB 3.0/ 1 x USB 2.0/ 1 x HDMI/ 1 x VGA
Altele: Card Reader/ Fingerprint/ Tastatura nordica/ Camera Web/ Docking Connector
Baterie: Li-Ion
Greutate: 1.9 Kg
Dimensiuni: 338 x 28.65 - 25.2 x 235 mm
Garantie:
24 luni
Cadou: Mouse
optic USB
TRANSPORT
GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 4310U |
| Nucleu | Haswell |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2,0 GHz |
| Frecventa turbo max | 3,0 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 4400 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | Nvidia |
| Model placa video | Nvidia GT 720M |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 500 GB |
| Viteza rotatie | 5400 rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | Nu |
| HDMI | 1 |
| eSATA | Nu |
| Iesire audio | Da |
| Firewire | Nu |
| Docking connector | Da |
| DP | Nu |
| DVI | Nu |
| VGA | 1 |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 338 x 28.65 - 25.2 x 235 mm |
| Greutate | 1.9 KG |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Dell
- Model: DELL E5440
- Locație: Slatina
1.300 LEI
Preţul include TVA 1.300 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
