Second hand
Indisponibil
Calculator DELL Optiplex 7010 Intel Core i5 3470 - 3.2Ghz, RAM 6 GB DDR3, HDD 1TB SATA, DVD-RW , Nvidia GT 730 - 2 GB
Calculator DELL Optiplex 7010 Intel Core i5 3470 - 3.2Ghz, RAM 6 GB DDR3, HDD 1TB SATA, DVD-RW , Nvidia GT 730
Procesor: Intel Core i5 3470 3.2 Ghz up to 3,6 GHz
Numar nuclee / thread-uri: 4 / 4
Cache: 6 MB SmartCache
Memorie RAM: 6GB DDR3 1600 MHz
Capacitate HDD: 1TB SATA 7200 RPM
Placa video: Nvidia GeForce GT 730 - 2 GB GDDR3/128 Bit
Placa de retea: Gigabit 10/100/1000
Placa de sunet: integrata pe placa de baza
Unitate optica: DVD-RW
Porturi: 4 x USB 3.0/ 6 x USB 2.0/ 2 x DP/ 1 x VGA/ 1 x HDMI/ 1 x Serial/ 1 x DVI
Cadou: Tastatura si mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Format carcasa | Minitower |
| Model | Dell Optiplex 7010 |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 3470 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 3.2 Ghz |
| Frecventa turbo max | 3,6 GHz |
| Cache | 6 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 2500 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | Nvidia |
| Model placa video | Nvidia GeForce GT 730 |
| Seria | GT |
| Memorie dedicata GPU | 2 GB |
| Latime de banda memorie (biti) | 128 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 6 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 1 TB |
| Viteza rotatie | 7200 rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Placa de sunet | integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 | 4 |
| USB-C | Nu |
| HDMI | 1 |
| eSATA | Nu |
| Iesire audio | Da |
| Serial | 1 |
| DP | 2 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| Cadou | |
| Cadou | Tastatura si mouse optic USB |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Dell
- Model: DELL OPTIPLEX 7010
1.200 LEI
Preţul include TVA 1.200 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
