Indisponibil
Calculator DELL Optiplex 755, Intel Core 2 Duo E8400 - 3,00 GHz, RAM 4GB DDR2, HDD 160GB SATA, DVD-RW, PCIe
Calculator DELL Optiplex 755, Intel Core 2 Duo E8400 - 3,00 GHz, RAM 4GB DDR2, HDD 160GB SATA, DVD-RW, PCIe
Model: DELL Optiplex 755 Tower
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 - 3,00 GHz
Cache: 6 MB L2 Cache
Memorie RAM: 4 GB DDR2 800 MHz
Hard Disk: 160GB SATA 7200 RPM
Unitate Optica DVD-RW
Placa Video: On Board
Placa de retea: On Board
Porturi: 8 x USB 2.0/ VGA
Cadou: Tastatura si Mouse Optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core 2 Duo |
| Model CPU | E8400 |
| Frecventa | 3.00 GHz |
| Cache | 6 MB |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Frecventa RAM | 800 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 160 GB |
| Viteza rotatie | 7200 rpm |
| Interfata | SATA |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Integrata |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 8 |
| VGA | 1 |
| Software | |
| Sistem de operare | Linux - distributie Zorin |
| Cadou | |
| Cadou | Tastatura si mouse optic USB |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Dell
- Model: DELL Optiplex 755
430 LEI
Preţul include TVA 430 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
