Indisponibil
Laptop Dell Latitude E4300 Intel Core 2 Duo P9400 - 2,4GHz, RAM 4GB DDR3, HDD 320GB , 13.3 inch
Laptop Dell Latitude E4300 Intel Core 2 Duo P9400 - 2,4GHz, RAM 4GB DDR3, HDD 320GB , 13.3 inch
Processor: Intel Core 2 Duo P9400 2,4GHz
Cache: 3 Mb Cache
Memorie: 4GB DDR3 1066 MHz
Hard disk: 320 GB SATA 7200 RPM
Display: 13.3 inch LED WXGA
Rezolutie: 1280 x 800
Placa video: Intel Graphics Media Accelerator 4500 MHD
Unitate optica: DVD-RW
Porturi: 1 x USB 2.0/ 1 x VGA/ eSATA/ 1 x RJ-45/ 1 x Paralel
Conectivitate: Wireless/ Bluetooth
Baterie: 68%
Cadou: Mouse optic
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core 2 Duo |
| Model CPU | P9400 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 13.3 inch |
| Rezolutie | 1280 x 800 |
| Format Display | WXGA |
| Tip ecran | LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1066 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 320 GB |
| Viteza rotatie | 7200 rpm |
| Interfata | SATA |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | Da |
| eSATA | Da |
| VGA | Da |
| Baterie | |
| Capacitate baterie | 0.68 |
| Software | |
| Sistem de operare | Linux - distributie Zorin |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Dell
- Model: DELL E4300
550 LEI
Preţul include TVA 550 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
