Laptop Dell Precision 5570 Intel Core i7- 12800H - 4.7 GHz - 24 MB Cache, RAM 16 GB DDR5, SSD 1 TB, 15.6 inch Full HD, GeForce RTX A2000
PROCESOR
Tip procesor: Intel Core i7 - 12800H- 3.5 GHz pana la 4.7 GHz Turbo Boost
Numar nuclee/thread-uri: 14 nuclee/ 20 thread-uri
Cache: 24 MB Smart Cache
Procesor grafic integrat: Intel® Iris® Xe Graphics eligible
DISPLAY
Tip display: LCD LED
Diagonala (inch): 15.6
Rezolutie: 3840 x 2400
Rata de refresh: 60 Hz
Luminozitate: 500 nt
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 32 GB DDR5 4800 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 1 TB NVMe 980 Samsung
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Seria: GeForce RTX A2000 - 8 GB GDDR6/ 128 Bit
PORTURI: / 2 x Thunderbolt V4/ 1 x USB 3.2 Type C Gen 2/ 1 x Audio Out/Microfon
CONECTIVITATE: Intel® Wi-Fi 802.11ax 2x2/ Bluetooth 5.2ALTELE: HD IR Webcam 720p/ Card Reader SD, SDHC, SDXC/ Tastatura nordica/ Tastatura iluminata/ Tastatura numerica
Material carcasa: Aluminiu
Culoare: Argintiu
ALIMENTARE
Baterie: Li-Ion, 6 celule
Dimensiuni: 344.4 x 230.3 x 7.7 - 11.65 mm
Greutate: 2.1 Kg
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs resigilat |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 12800H |
| Numar nuclee | 14 |
| Numar thread-uri | 20 |
| Frecventa | 3.5 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.7 GHz |
| Cache | 24 MB Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce RTX A2000 |
| Memorie dedicata GPU | 8 GB GDDR6 |
| Latime de banda memorie (biti) | 128 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Suprafata | Anti-glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Frecventa RAM | 4800 MHz |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Conectivitate | |
| Bluetooth | 5.2 |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB-C | 1 |
| Iesire audio | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 344.4 x 230.3 x 7.7 - 11.65 mm |
| Greutate | 2.1 KG |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Dell
- Model: Dell Precision 5570
Opţiuni disponibile
