Second hand
Indisponibil
Laptop HP ProBook 4530S Intel Core i3 2330M - 2.2GHz, RAM 8GB DDR3, HDD 320GB SATA, 15.6 inch
Laptop HP ProBook 4530S Intel Core i3 2330M - 2.2GHz, RAM 8GB DDR3, HDD 320GB SATA, 15.6 inch
Procesor: Intel Core i3-2330M 2.2 GHz
Numar nuclee/ thread-uri: 2/4
Cache: 3 Mb Cache
Hard Disk: 320GB HDD SATA 5400 RPM
Memorie RAM: 8 GB DDR3 1600MHz
Capacitate maxima memorie: 8 GB
Placa Video: Intel HD Graphics 3000
Placa de retea: Gigabit 10/100/1000 Mbps
Unitate Optica: DVD-RW
Display: 15.6-inch LED Backlit HD Anti-glare
Rezolutie display: 1366 X 768
Porturi: 3 x USB 2.0/ 1 x USB 3.0/ 1 x HDMI/ 1 x VGA/ Modem/ Audio in/out
Conectivitate: Wi-Fi 802.11b/g/n/ LAN
Altele: Card Reader, WebCam, Fingerprint, Tastatura numerica/ Tastatura nordica, Security lock
Dimensiune: 374 x 256 x 28.7 mm
Greutate: 2,56 Kg
Baterie: Li-Ion, 6 celule, minim 1 ora in stand-by
Cadou: Mouse optic
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i3 |
| Model CPU | 2330M |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.2 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 3000 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 3000 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 Gb |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Suport maxim | 8 GB |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 320 GB |
| Viteza rotatie | 5400 Rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Tehnologii placa sunet | SRS Premium Sound, Integrated stereo speakers |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Nu |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 3 |
| eSATA | Nu |
| Iesire audio | Da |
| Firewire | Nu |
| Docking connector | Nu |
| DP | Nu |
| VGA | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 |
| Capacitate baterie | minim 1 ora in stand-by |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 374 x 256 x 28.7 mm |
| Greutate | 2.56 Kg |
| Diverse | |
| Culoare | Gri metalizat |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP ProBook 4530S
800 LEI
Preţul include TVA 800 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
