Second hand
Indisponibil
Laptop HP ProBook 4530S Intel Core i5-2450M - 2.5 GHz, RAM 4 GB DDR3, HDD 320 GB, DVD-RW, 15,6 inch
Laptop HP ProBook 4530S Intel Core i5-2450M - 2.5 GHz, RAM 4 GB DDR3, HDD 320 GB, DVD-RW, 15,6 inch
Procesor: Intel Core i5 2450M , 2,5GHz up to 3,1 GHz
Numar nuclee: 2 / 4
Cache: 3 Mb SmartCache
Memorie RAM: 4GB DDR3 1333MHz
Hard Disk: 320GB SATA 7200 Rpm
Video: Intel HD Graphics 3000
Unitate Optica: DVD-RW
Display: 15,6-inch HD LED Backlit Anti-Glare
Rezolutie: 1366x768
Sunet: SRS Premium Sound
Porturi: USB 2.0/ USB 3.0/ VGA/ HDMI/ RJ-45/ Audio/ Microfon
Conectivitate: Wireless 802.11b.g.n / Bluetooth 3.0/ LAN 10/100/1000 Mbs
Altele: Camera web/ Tastatura nordica numerica/ Tastatura antistropi/ Cititor amprenta
Baterie: Li-Ion, 6 celule, minim 1 ora in stand-by
Dimensiuni: 374 x 28,7 x 256 mm
Greutate: 2,36 Kg
Cadou: mouse optic
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 2450M |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.5 GHz |
| Frecventa turbo max | 3,1 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 3000 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 3000 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1333 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 320 GB |
| Viteza rotatie | 7200 Rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Nu |
| Placa de sunet | Integrata |
| Tehnologii placa sunet | SRS Premium Sound |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da, 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Da, Bluetooth 3.0 |
| Porturi | |
| USB 2.0 | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB-C | Nu |
| HDMI | Da |
| eSATA | Nu |
| Iesire audio | Da |
| Firewire | Nu |
| Docking connector | Nu |
| DP | Nu |
| DVI | Nu |
| VGA | Da |
| RJ-45 | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 |
| Capacitate baterie | minim 1 ora in stand-by |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 374 x 28,7 x 256 mm |
| Greutate | 2,36 Kg |
| Diverse | |
| Culoare | Argintiu |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP 4530S
1.100 LEI
Preţul include TVA 1.100 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
