Indisponibil
Mini Laptop 2 in 1 ASUS Transformer T100 Intel Cherry Trail Quad Core Z8500, Ram 4 GB DDR3, HDD 64 GB, 10 inch Touchscreen - PRODUS RESIGILAT
Mini Laptop 2 in 1 ASUS Transformer T100 Intel Cherry Trail Quad Core Z8500, Ram 4 GB DDR3, HDD 64 GB, 10 inch Touchscreen
Procesor: Intel Cherry Trail Quad Core Z8500 1,44GHz 2 MB Cache
Memorie ram: 4 GB DDR3
Hard disk: 64 GB
Display: 10 inch TOUCHSCREEN
Rezolutie: 1280 x 800
Interfata: USB 3.0; 2.0/ MICRO USB/ Wi-Fi/ Bluetooth
Garantie: 24 luni
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop Mini |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Cherry Trail |
| Model CPU | Z8500 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 1.44 GHz |
| Cache | 2 MB |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nespecificat |
| Display | |
| Diagonala | 10 inch |
| Rezolutie | 1280 x 800 |
| Format Display | WXGA |
| Tip ecran | LED |
| Touchscreen | Da |
| Suprafata | Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 64 GB |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Nespecificat |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| MICRO USB | 1 |
| Multimedia | |
| Camera web | Nespecificat |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | Tablet: 265 x 175 x 8.45 / Dock: 265 x 173.7 x 10 |
| Greutate | 1 KG |
| Software | |
| Sistem de operare | Nespecificat |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Asus
- Model: Asus Transformer T100
1.100 LEI
Preţul include TVA 1.100 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
