Refurbished
Indisponibil
PC Gaming Intel Core i7 - 3770 - 3,4 GHz, RAM 8GB DDR3, HDD 1TB + 500GB, GeForce GT 620
PC Gaming Intel Core i7 - 3770 - 3,4 GHz, RAM 8GB DDR3, HDD 1TB + 500GB, GeForce GT 620
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i7 3770 - 3.4 GHz up to 3.9 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/thread-uri: 4/8
Cache: 8 MB SmartCache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR3
STOCARE
Capacitate HDD: 1 TB + 500GB SATA 7200 Rpm
Unitate Optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Model placa Video Integrata: Intel HD Graphics 2000
Producator chipset video: nVidia
Model placa Video Dedicata: GeForce GT 620 - 2GB GDDR3/ 64 Bit
Porturi: 2 x USB 3.0/9 x USB 2.0/2 x HDMI/2 x DVI/ 1x VGA/ LAN 10/100/1000/ Audio 7.1
Carcasa: Antec Tower Three Hundred
Sursa: 450W eficienta 80+
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | Desktop Minitower |
| Model | Gaming Gia Sistem |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 3770 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 3.4 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.9 GHz |
| Cache | 8 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 2000 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce GT 620 |
| Memorie dedicata GPU | 2 GB GDDR3 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 1 TB + 500 GB |
| Viteza rotatie | 7200 Rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 9 |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 2 |
| DVI | 2 |
| VGA | 1 |
| RJ-45 | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Gia Sistem
- Model: Gaming Gia Sistem
1.350 LEI
Preţul include TVA 1.350 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
