Indisponibil
Tableta Samsung Galaxy Note 10.1, 16 GB, Android, Black
Tableta Samsung Galaxy Note 10.1, 16 GB, Android, Black
ECRAN
Tip ecran: LCD LED
Rezolutie: 2560 x 1600
Dimensiune ecran (inch): 10.1
PROCESOR
Producator procesor: Samsung
Frecventa procesor (GHz): 1,9
Stocare: 16 GB
MEMORIE RAM: 3 GB DDR3
MULTIMEDIA
Microfon: Da
Difuzoare: Da
Tip webcam: HD
Rezolutie camera principala: 8 MPx
Rezolutie camera secundara: 2 MPx
Conectivitate: Wireless: 802.11 ac a/b/g/n/ Bluetooth
PORTURI: Micro USB, Iesire audio, Jack
SLOTURI: Micro SD
SISTEM OPERARE: ANDROID 5.1.1
GREUTATE: 0.540 Kg
| General | |
| Tip produs | Tablete |
| Procesor | |
| Producator procesor | Samsung |
| Frecventa | 1,9 GHz |
| Display | |
| Diagonala | 10.1 inch |
| Rezolutie | 2560 x 1600 |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 3 GB DDR3 |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 16 GB |
| Conectivitate | |
| Wireless | 802.11 a/b/g/n |
| Bluetooth | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | 8 MP |
| Dimensiuni fizice | |
| Greutate | 0.540 Kg |
| Software | |
| Sistem de operare | Android 5.1.1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Samsung
- Model: Samsung Galaxy Note 10.1
700 LEI
Preţul include TVA 700 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
Etichete: Tableta Samsung Galaxy Note 10.1,
16 GB,
Android,
Black
