Laptop Dell Latitude 5420 Intel Core i3- 1125G4 - 3,7 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 14 inch, Full HD, Windows 11 Pro
PROCESOR
Tip procesor: Intel Core i3 - 1125U - 3,7 GHz
Numar nuclee/thread-uri:4/ 8
Cache: 8 MB Smart Cache
Procesor grafic integrat: Intel UHD Graphics
DISPLAY
Tip display: LCD LED
Diagonala (inch): 14
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: LCD LED Backlit
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie Ram: 8 GB DDR4 2400 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 256 GB
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Producator chipset video: Intel
Seria: Intel UHD Graphics
PORTURI: 1 x HDMI/ 2 x USB 3.2 Tip A gen1/ 2 x Thunderbolt v4/ 1 x RJ 45
CONECTIVITATE: Wireless: 802.11 ax 2 x 2/ Bluetooth 5.1/ LAN: 10/100/1000 Mbps
ALTELE: Webcam HD 720p/ Touchpad cu control multi-touch/ Cititor carduri SD/ Tastatura nordicaCuloare: Argintiu
Dimensiuni L x l x H: 324.2 x 18 x 237.7 mm
Greutate: 1,4 Kg
| General | |
| Tip produs | Laptop Ultrabook |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i3 |
| Model CPU | 1125U |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 3,7 GHz |
| Cache | 8 Mb Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel UHD Graphics |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Display | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Suprafata | Anti-glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2400 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Conectivitate | |
| Wireless | 802.11ax 2 x 2 |
| Bluetooth | 5.1 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| RJ-45 | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 324.2 x 18 x 237.7 mm |
| Greutate | 1.4 KG |
| Diverse | |
| Culoare | Argintiu |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Dell
- Model: Dell Latitude 5420
