Refurbished
ALL IN ONE Lenovo M710Q TIO24G5, Intel Core i5 7400T - 3,0 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 240 GB, 23.8 inch Full HD, Wi-Fi, Camera
ALL IN ONE Lenovo M710Q TIO24G5, Intel Core i5 7400T - 3,0 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 240 GB, 23.8 inch Full HD, Wi-Fi, Camera
DISPLAY
Tip display: LED
Diagonala (inch): 23.8
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: Full HD
Aspect imagine: 16:9
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i5 7400T - 2.4 GHz - up to 3.0 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/4
Cache: 6 MB SmartCache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR4, 2133 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate SSD: 240 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Model placa video: Intel HD Graphics 630
PORTURI: 7 x USB 3.0 / 2 x USB Type B/ 1 x HDMI/ 2 x DP/ 1 x VGA/ Serial
CONECTIVITATE: Wireless / Retea
Altele: Boxe
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | ALL IN ONE |
| Model | Lenovo M710Q TIO24G5 |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 7400T |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.0 GHz |
| Cache | 6 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 630 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 630 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Display | |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LED |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2133 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 240 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| Wireless | Da |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 7 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| DP | 2 |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: IBM-Lenovo
- Model: Lenovo M710Q TIO24G5
1.099 LEI
Preţul include TVA 1.099 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
