Refurbished
Desktop Lenovo ThinkStation P340 Intel Core i7 - 10700 - 4,8 GHz, RAM 64 GB DDR4, HDD 6TB + SSD 512 GB, nVidia Quadro P2200
Desktop Lenovo ThinkStation P340 Intel Core i7 - 10700 - 4,8 GHz, RAM 64 GB DDR4, HDD 6TB + SSD 512 GB, nVidia Quadro P2200
Procesor: Intel Core i7 - 10700 - 2.9 Ghz up to 4.8 GHz in Turbo
Numar nuclee/ thread-uri: 8/16
Cache: 16 MB SmartCache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 64 GB DDR4
STOCARE
SSD: 512 GB
HDD: 6 TB
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Model placa video: Quadro P2200 - 5 GB GDDR5/ 160 bit
PORTURI: 2 x USB 2.0/ 2 x USB 3.0/ 6 x DP/ 1 x LAN 10/100/1000 Mbps
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | Desktop Tower |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 10700 |
| Numar nuclee | 8 |
| Numar thread-uri | 16 |
| Frecventa | 2.9 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.8 GHz |
| Cache | 16 MB Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 630 |
| Numar procesoare | 1 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | Quadro P2200 |
| Memorie dedicata GPU | 5 GB GDDR5 |
| Latime de banda memorie (biti) | 160 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 6 TB |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| Iesire audio | Da |
| DP | 6 |
| Cadou | |
| Cadou | Tastatura si mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: IBM-Lenovo
- Model: Lenovo ThinkStation P340
3.000 LEI
Preţul include TVA 3.000 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
