resigilat
-16 %
Indisponibil
Laptop Dell Latitude E7470 Intel Core i5 6300U - 2,4 GHz, RAM 16 GB DDR4, SSD 256 GB, 14 inch Full HD- Produs resigilat
Laptop Dell Latitude E7470 Intel Core i5 6300U - 2,4 GHz, RAM 16 GB DDR4, SSD 256 GB, 14 inch Full HD - Produs resigilat
Cel mai sigur Ultrabook™ din lume este intamplator si unul dintre cele mai atractive din lume. Solutiile noastre de securitate Dell Data Protection de varf in domeniu includ criptare completa, autentificare avansata si protectie impotriva programelor rau intentionate. In plus, acest Ultrabook™ usor de 14 inchi este acum mai subtire si mai usor ca oricand. Nu trebuie sa faceti rabat de la eleganta pentru a beneficia de securitate. Iar procesorul Intel® Core™ vPro™ din a sasea generatie va ajuta sa va executati rapid fluxurile de lucru.
Unitate de stocare de inalta performanta: noua unitate SSD PCIe M.2 optionala asigura un transfer incredibil de rapid al datelor. Memorie de generatie urmatoare: cea mai recenta memorie DDR4 ofera o viteza mai mare si o eficienta mai buna a consumului de energie. Productivitate pentru intreaga zi: beneficiati de alimentare toata ziua datorita bateriei de 55 Wh care poate fi inlocuita de catre utilizator. Cel mai flexibil Ultrabook™ din lume este creat sa permita configurarea automata si flexibila a sistemului BIOS si a sistemelor prin instrumentele gratuite din suita Dell Client Command, facilitand implementarea, monitorizarea si actualizarea intregii flote de sisteme. |
PROCESOR
Tip procesor: Intel® Core i5-6300U - 2,4 GHz up tu 3.0 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 2/4
Cache: 3 MB Smart Cache
Procesor grafic integrat: Intel HD Graphics 520
DISPLAY
Tip Display: LCD LED
Diagonala (inch): 14
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: Full HD
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 16 GB DDR4 2133 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 256 GB
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Producator chipset video: Intel
Seria: Intel HD Graphics 520
MULTIMEDIA
Audio: Waves MaxxAudio
PORTURI: 3 x USB 3.0/ 1 x MiniDP/ 1 x HDMI/ 1 x RJ-45/ 1 x Docking connector/ Cititor carduri SD SC
CONECTIVITATE: Wireless 802.11 ac / Bluetooth 4.1/ Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbs
ALTELE: Tastatura iluminata/ Tastatura nordica/ Camera web HD 720p/ Touch Pad cu suport pentru gesturi multiatingere
ALIMENTARE
Baterie: Lithium-Ion
Dimensiuni: 334.9 x 19.4 x 232 mm
Greutate: 1,5 Kg
Material: Magneziu
Culoare: Negru
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs resigilat |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 6300U |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.0 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 520 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 520 |
| Latime de banda memorie (biti) | Negru |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Display | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | FHD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2133 MHz |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 3 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| MIniDP | Da |
| RJ-45 | Da |
| Securitate | |
| Cititor amprenta | Nu |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Da |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 334.9 x 19.4 x 232 mm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Dell
- Model: Dell Latitude E7470
2.500 LEI
2.099 LEI
Preţul include TVA 2.099 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
