Second hand
Indisponibil
Laptop HP ProBook 450 G2 Intel Core i5 5200U - 2,2 GHz, RAM 4 GB DDR3, SSD 128 GB, 15.6 inch, GRAD B
Laptop HP ProBook 450 G2 Intel Core i5 5200U - 2,2 GHz, RAM 4 GB DDR3, SSD 128 GB, 15.6 inch, GRAD B
PROCESOR
Tip procesor: Intel® Core™ i5-5200U - 2,2 GHz up tu 2,7 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 2/4
Cache: 3 MB
Procesor grafic integrat: Intel HD Graphics 5500
DISPLAY
Tip Display: LCD LED
Diagonala (inch): 12,5
Rezolutie: 1366 x 768
Format display: HD
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 4 GB DDR3
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 128 GB
Unitate optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Producator chipset video: Intel
Seria: Intel HD Graphics 5500
PORTURI: 2 x USB 3.0/ 1 x VGA/ 1 x Audio Out/ 1 x DP/ 1 x RJ-45/ Cititor carduri SD
SDHC
SDXC
CONECTIVITATE: Wireless 802.11 ac/a/b/g/n/ Bluetooth 4.0/ Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbs
ALTELE: Tastatura antistropi/ Tastatura nordica/ Cititor amprenta/ Camera web HD/ Touch Pad cu suport pentru gesturi multiatingere/ Security lock/ Suport TPM V1.2
ALIMENTARE
Baterie: Lithium-Ion
Dimensiuni: 310 x 21 x 215.3 mm
Greutate: 1,33 Kg
Culoare: Negru, Argintiu
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 5200U |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2,2 GHz |
| Frecventa turbo max | 2,7 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 5500 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 5500 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1366 X 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 128 GB |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Tehnologii placa sunet | HD Audio |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| VGA | 1 |
| RJ-45 | Da |
| Securitate | |
| Security lock | 1 |
| Cititor amprenta | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 375 x 25.5 x 262.8 mm |
| Greutate | 2.06 KG |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP ProBook 450 G2
1.299 LEI
Preţul include TVA 1.299 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
