Refurbished
Indisponibil
LAPTOP LENOVO ThinkPad L380 Intel Core i5-8250U - 1,6 GHz, RAM 8GB DDR4, SSD 256 GB, 13,3 inch FullHD IPS
LAPTOP LENOVO ThinkPad L380 Intel Core i5-8250U - 1,6 GHz, RAM 8GB DDR4, SSD 256 GB, 13,3 inch FullHD IPS
PROCESOR
Tip procesor: Intel Core i5-8250U - 1,6 GHz up to 3,4 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/8
Cache: 6 Mb SmartCache
Procesor grafic integrat: Intel UHD Graphics 620
DISPLAY
Tip display: LCD LED
Diagonala (inch): 13,3
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: FullHD IPS
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR4 2400 MHz
Capacitate maxima memorie: 32 GB
Stocare
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 256 GB PCIE Samsung
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: integrata
Producator chipset video: Intel
Seria: Intel UHD Graphics 620
PORTURI: 2 x USB 3.0/ 1 x USB 3.1/ 1 x HDMI/ SmartCard reader SD/ Kensington Lock/ Audio Combo
CONECTIVITATE: Wireless AC 8265 ac/a/b/g/n/ Bluetooth 4.2 / LAN 10/100/1000
ALTELE: Webcam HD 720p/ Tastatura iluminata/ MultiTouchpad/ Tastatura nordica
ALIMENTARE
Baterie: Li-Ion 45 Wh
Dimensiuni: 18.8 x 322 x 224.2 mm
Greutate: 1.46 Kg
Culoare: Negru
Cadou: Mouse
optic USB
TRANSPORT
GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 8250U |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 1.6 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.4 GHz |
| Cache | 6 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 620 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 620 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 Bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Display | |
| Diagonala | 13,3 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD, IPS |
| Tip ecran | LCD LED |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2400 MHz |
| Suport maxim | 32 GB |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Nu |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | Nu |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | Nu |
| HDMI | 1 |
| eSATA | Nu |
| Iesire audio | Da |
| Firewire | Nu |
| Docking connector | Nu |
| DP | Nu |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tastatura iluminata | Da |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 18.8 x 322 x 224.2 mm |
| Greutate | 1.46 KG |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: IBM-Lenovo
- Model: LENOVO L380
- Locație: Slatina
2.999 LEI
Preţul include TVA 2.999 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
