Second hand
Indisponibil
Laptop Lenovo ThinkPad T530 Intel Core i5-3230M - 2.6 GHz, RAM 8GB DDR3, HDD 250 GB SATA, DVD-RW, 15,6 inch, Nvidia NVS 5400M
Laptop Lenovo ThinkPad T530 Intel Core i5-3230M - 2.6 GHz, RAM 8GB DDR3, HDD 250 GB SATA, DVD-RW, 15,6 inch, Nvidia NVS 5400M
Processor: Intel Core i5-3230M- 2,6 GHz up to 3,2 GHz
Numar nuclee / thread-uri: 2 / 4
Cache: 3 Mb SmartCache
Memorie: 8GB DDR3 1600 MHz
HDD: 250 GB SATA 5400 Rpm
Unitate optica: DVD-RW
Display: 15,6 inch HD, LED
Rezolutie: 1366 x 768
Placa video: Nvidia NVS 5400M 2 GB DDR3/ 128 bit
Audio: integrata, High Definition Audio
Conectivitate: Wireless/ Bluetooth/ LAN
Altele: Security lock/ Tastatura nordica/ Card reader/ Docking connector/ Microfon
Porturi: 2 x USB 3.0/ 2 x USB 2.0/ 1 x MINI D.P./ 1 x VGA/ 1 x Firewire/ Audio out
Dimensiuni: 245.1 mm x 372.8 mm x 31.8 - 35.6 mm
Greutate: 2,50 Kg
Baterie: Li-Ion, 6 celule
Cadou: mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 3230M |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.6 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.2 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Nvidia NVS 5400M |
| Memorie dedicata GPU | 2 GB |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 250 GB |
| Viteza rotatie | 5400 rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Tehnologii placa sunet | High Definition Audio |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | Nu |
| HDMI | Nu |
| eSATA | Nu |
| Iesire audio | Da |
| Firewire | Da |
| Docking connector | Da |
| MIniDP | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Multimedia | |
| Camera web | Nu |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 celule |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 245.1 mm x 372.8 mm x 31.8 - 35.6 mm |
| Greutate | 2.50 Kg |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic USB |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: IBM-Lenovo
- Model: LENOVO ThinkPad T530
1.300 LEI
Preţul include TVA 1.300 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
