Nou în stoc
Refurbished
PC GAMING AMD Ryzen 5 2400G - 3,6 GHz, RAM 16 GB DDR4,SSD 256 GB, GeForce GTX 1070
PC GAMING AMD Ryzen 5 2400G - 3,6 GHz, RAM 16 GB DDR4,SSD 256 GB, GeForce GTX 1070
Procesor: AMD Ryzen 5 2400G- 3,6 GHz up to 3.9 GHz
Numar nuclee/ thread-uri: 4/8
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 16 GB DDR4
SSD: 256 GB
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Model placa video: GeForce GTX 1070 - 8 GB GDDR5/ 256 bit
Placa de retea: Ethernet Gigabit 10/100/1000
PORTURI: 4 x USB 3.0/ 4 x USB 2.0/ 2 x USB 3.1/ 1 x Type C/ 2 x HDMI/ 4 x DP/ 1 x DVI/ Audio optic/ 1 x RJ-45 LAN Ethernet Gigabit 10/100/1000 Mbps
Carcasa: Spacer Warrior
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | Desktop Tower |
| Procesor | |
| Producator procesor | AMD |
| Nume procesor | AMD Ryzen 5 2400G |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 3,6 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.9 GHz |
| Numar procesoare | 1 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce GTX 1070 |
| Memorie dedicata GPU | 8 GB GDDR5 |
| Latime de banda memorie (biti) | 4 |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 4 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 2 |
| DP | 4 |
| DVI | 1 |
| RJ-45 | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Gia Sistem
- Model: Gaming Gia Sistem
1.799 LEI
Preţul include TVA 1.799 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
