Nou în stoc
Refurbished
PC GAMING Intel Core i7 - 4770 - 3,4 GHz, RAM 16 GB DDR3, SSD 128 GB, HDD 1 TB, GeForce GT 640
PC GAMING Intel Core i7 - 4770 - 3,4 GHz, RAM 16 GB DDR3, SSD 128 GB, HDD 1 TB, GeForce GT 640
Procesor: Intel Core i7 - 4770 - 3,4 Ghz up to 3,9 GHz in Turbo
Numar nuclee/ thread-uri: 4/8
Cache: 8 MB SmartCache
Procesor video integrat: Intel HD Graphics 4600
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 16 GB DDR3 1600 MHz
STOCARE
HDD: 1 TB
SSD: 128 GB
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Model placa video: GeForce GT 640 - 2 GB DDR3/ 128 bit
PORTURI: 2 x USB 3.0/ 4 x USB 2.0/ 1 x HDMI/ 1 x DVI/ 2 x PS2/ 1 x Serial/ 2 x Audio/ LAN Ethernet Gigabit 10/100/1000 Mbps
Cadou: Tastatura si mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | Desktop Tower |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 4770 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 3,4 GHz |
| Frecventa turbo max | 3,9 GHz |
| Cache | 8 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 4600 |
| Numar procesoare | 1 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce GT 640 |
| Memorie dedicata GPU | 2 GB DDR3 |
| Latime de banda memorie (biti) | 128 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 128 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| DVI | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Gia Sistem
- Model: Gaming Gia Sistem
700 LEI
Preţul include TVA 700 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
