Nou în stoc
Refurbished
PC GAMING Intel Core i7 - 6700 - 3.4 Ghz, RAM 16 GB DDR4, SSD 512GB, GeForce GTX 1650
PC GAMING Intel Core i7 - 6700 - 3.4 Ghz, RAM 16 GB DDR4, SSD 512GB, GeForce GTX 1650
PLACA DE BAZA: HP
Procesor: Intel Core i7 - 6700 - 3.4 Ghz up to 4.0 GHz in Turbo
Numar nuclee/ thread-uri: 4/8
Cache: 8 MB SmartCache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 16 GB DDR4 2133MHz
STOCARE
SSD: 512 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Model placa video: GeForce GTX 1650 4GB GDDR5/ 128 bit
PORTURI: 8 x USB 2.0/ 1 x HDMI/ 1 x DVI/ 1 x DP/ 2 x PS2/ 1 x VGA/ 1 x ESATA/ 1 x RJ-45 LAN Ethernet Gigabit 10/100/1000
Carcasa: DeepCool C560
Cadou: Tastatura si mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 6700 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 3.4 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.0 GHz |
| Cache | 8 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 530 |
| Numar procesoare | 1 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce GTX 1650 |
| Memorie dedicata GPU | 4 GB GDDR5 |
| Latime de banda memorie (biti) | 128 bit |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2133 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 8 |
| HDMI | 1 |
| eSATA | 1 |
| DP | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Gia Sistem
- Model: Gaming Gia Sistem
1.550 LEI
Preţul include TVA 1.550 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
