Refurbished
PC All in One HP ProOne 440 G6, Intel Core i3-10100 - 3.6 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 23.8 inch, Full HD, Wi-Fi
PC All in One HP ProOne 440 G6, Intel Core i3-10100 - 3.6 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 23.8 inch, Full HD, Wi-Fi
DISPLAY
Tip display: LED IPS
Diagonala (inch): 23.8
Rezolutie: 1920 x 1080
Touchscreen: Nu
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i3 10100 - 3.6 GHz pana la 4.3 GHz
Numar nuclee/ thread-uri: 4/8
Cache: 6 MB Smart Cache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR4, 2133 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate SSD: 256 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Model placa video: Intel UHD Graphics 630
PORTURI: 5 x USB 3.0/ 1 x USB Type-C/ 1 x DP/ 2 x HDMI/ 1 x LAN 10/100/1000 Mbps/ Casti
ALTELE: Wi-Fi
Dimensiuni: 539.6 x 208.5 x 392.3 mm
Greutate: 6.37 Kg
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | ALL IN ONE |
| Model | HP ProOne 440 G6 |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i3 |
| Model CPU | 10100 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 3.6 GHz |
| Cache | 6 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 630 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 630 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Display | |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LED LCD |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2133 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 4 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| DP | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP ProOne 440 G6
1.400 LEI
Preţul include TVA 1.400 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
