Refurbished
ALL IN ONE DELL Optiplex 9020, Intel Core i7 4770S - 3,1 GHz, RAM 16 GB DDR3, SSD 120 GB, 23 inch, AMD Radeon HD 8700 2 GB
ALL IN ONE DELL Optiplex 9020, Intel Core i7 4770S - 3,1 GHz, RAM 16 GB DDR3, SSD 120 GB, 23 inch, AMD Radeon HD 8700 2 GB
DISPLAY
Tip display: LED
Diagonala (inch): 23
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: Full HD
Aspect imagine: 16:9
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i7 4770S - 3,1 GHz - up to 3,9 GHz
Numar nuclee/ thread-uri: 4/8
Cache: 8 MB SmartCache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 16 GB DDR3, 1600 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 120 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: integrata
Model placa video: Intel HD Graphics 4600
Optical Drive: 8 x Slimline DVD/ -RW
PORTURI: 4 x USB 3.0 / 4 x USB 2.0/ 1 x VGA / 1 x HDMI/ 2 x PS/2/ 2 x Headphones/ 1 x Mic
CONECTIVITATE: LAN 10/100/1000
Altele: WebCam
Greutate: 7.6 Kg
Dimensiuni: 574 x 68 x 386 mm
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | ALL IN ONE |
| Model | DELL Optiplex 9020 |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 4770S |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 3.1 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.9 GHz |
| Cache | 8 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 4600 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | AMD HD 8700 2 GB |
| Memorie dedicata GPU | 2 GB DDR3 |
| Latime de banda memorie (biti) | 128 bit |
| Display | |
| Diagonala | 23 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 120 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 4 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| VGA | 1 |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Dell
- Model: DELL Optiplex 9020
849 LEI
Preţul include TVA 849 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
