ALL IN ONE HP ProOne 600 G3, Intel Core i5 7500 - 3.4 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 22 inch, Full HD
DISPLAY
Tip display: LED
Diagonala (inch): 22
Rezolutie: 1920 x 1280
Format display: Full HD
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i5 7500- 3.4 GHz - up to 3.8 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/4
Cache: 6 MB Smart Cache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR4, 2400 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
SSD 256 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Model placa video: Intel HD Graphics 630
PORTURI: 4 x USB 3.0 / 1 x USB Type-C/ 1 x HDMI in/ 1 x DP/ Audio in/out
CONECTIVITATE: Lan 10/100/1000 Mbps
Unitate optica: DVD-RW
Altele: Camera web, Cititor amprenta, Cititor carduri
Greutate: 6.03 Kg
Dimensiuni: 539.6 x 53.8 x 341.8 mm
Culoare: Argintiu
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | ALL IN ONE |
| Model | HP EliteOne 800 G3 |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 7500 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 3.4 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.8 GHz |
| Cache | 6 Mb Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 630 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 630 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Display | |
| Diagonala | 22 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LED |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2400 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Conectivitate | |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| Interfata | |
| USB | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP ProOne 600 G3
- Locație: Craiova
Opţiuni disponibile
