resigilat
Microfon compact cu condensator cardioid Saramonic SR-M500 Matched Pair - Produs resigilat
Microfon compact cu condensator cardioid Saramonic SR-M500 Matched Pair - Produs resigilat
Saramonic SR-M500 este o pereche de microfoane condensator de calitate studio cu zgomot ultra-scăzut și răspuns la frecvență complet, concepute pentru înregistrarea în studio și live pe scenă. Sunt ideale pentru înregistrări stereo, cum ar fi tobe, înregistrări stereo în cameră, instrumente acustice, coruri sau oriunde ați folosi un microfon cu condensator cu diafragmă mică, fie individual, fie ca matrice stereo. Cu excepția înregistrării muzicii, SR-M500 este excelent și pentru înregistrări ambientale și dialoguri în interior pe platourile de filmare.
- Capsulă de 14 mm cu membrană placată cu aur
- Model polar cardioid
- Construcție ușoară, integral din metal
- Zgomot ultra-scazut
- Conectori de ieșire XLR placați cu aur
- Alimentat cu alimentare fantomă de 48V sau 24V
| Tip microfon cu condensator | Model direcțional Cardiod |
|---|---|
| Capsulă | Capsulă condensatoare de 14 mm |
| Gama de frecvente | 22 Hz până la 18 kHz |
| Sensibilitate | -40±3dB (0dB=1V/Pa, la 1kHz) |
| Impedanta de iesire | SPL 135 dBU |
| Semnal / Zgomot | 75 dB SPL |
| Cerinte de putere | Alimentare fantomă 24V Alimentare fantomă 48V |
| Conexiune de ieșire | XLR cu 3 pini |
| Dimensiune | 100 x 20 x 20 mm |
| Greutate netă | 39 g (aproximativ 1,4 oz) |
| General | |
| Stare produs | Produs resigilat |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Model: Saramonic SR-M500 Matched Pair
699 LEI
Preţul include TVA 699 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
