Refurbished
-10 %
Indisponibil
Laptop HP 250 G6 Intel Core i5- 7200U - 2,5 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 15,6 inch FHD, GRAD A-
Laptop HP 250 G6 Intel Core i5- 7200U - 2,5 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 15,6 inch FHD, GRAD A-
PROCESOR
Tip procesor: Intel® Core™ i5-7200U - 2.5 GHz up tu 3.1 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 2/4
Cache: 3 MB SmartCache
Procesor grafic integrat: Intel HD Graphics 620
DISPLAY
Tip Display: LCD LED
Diagonala (inch): 15,6
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: Full HD
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR4 2133 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 256 GB
Unitate optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Producator chipset video: Intel
Seria: Intel HD Graphics 620
PORTURI: 2 x USB 3.0/ 1 x USB 2.0/ 1 x RJ-45/ 1 x HDMI/ 1 x VGA/ Cititor carduri/ 1 x Combo Audio ( casti + microfon)
CONECTIVITATE: Wireless 802.11ac/ Bluetooth 4.2/ Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbs
ALTELE: Tastatura numerica/ Tastatura nordica/ Security lock
ALIMENTARE
Baterie: Lithium-Ion 3 celule
Dimensiuni: 380 x 23.8 x 253.8 mm
Greutate: 1.86 Kg
Cadou: Mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 7200U |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.5 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.1 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 620 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 620 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 15,6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2133 MHz |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Tehnologii placa sunet | HD Audio |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | Da |
| Iesire audio | Da |
| VGA | Da |
| RJ-45 | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 380 x 253.8 x 23.8 mm |
| Greutate | 1.86 KG |
| Diverse | |
| Culoare | Gri |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP 250 G6
2.100 LEI
1.900 LEI
Preţul include TVA 1.900 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
