Refurbished
Indisponibil
Laptop Lenovo G550 - Intel Celeron T3000 -1,8 GHz, RAM 3 GB DDR3, HDD 320 GB, 15,6 inch
Laptop Lenovo G550 - Intel Celeron T3000 -1,8 GHz, RAM 3 GB DDR3, HDD 320 GB, 15,6 inch
PROCESOR |
Tip Procesor: Intel Celeron T3000 - 1,8 GHz
Numar nuclee: 2
Cache: 1 Mb L2
DISPLAY
Tip display: LCD LED
Diagonala (inch): 15,6
Rezolutie: 1366 x 768
Format display: HD
Caracteristici speciale display: Anti-Glare Backlit
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 3 GB DDR3
STOCARE
Tip stocare: HDD
Capacitate stocare: 320 GB
Unitate optica: Nu
PORTURI: 3 x USB 2.0/ 1 x VGA/ RJ-45/ Casti/ Microfon
CONECTIVITATE: Wireless 802.11b/g/n / LAN 10/100
ALTELE: Webcam / Card reader / Tastatura numerica/ Tastatura nordica
ALIMENTARE
Tip Baterie: Lithium Ion 6 celule
Dimensiuni: 382 x 243 x 24.5 mm
Greutate: 2,33 Kg
Cadou: Mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Celeron |
| Model CPU | T3000 |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa | 1,8 GHz |
| Cache | 1 MB |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel GMA |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Display | |
| Diagonala | 15,6 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 3 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 320 GB |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Nu |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 3 |
| USB 3.0 | Nu |
| USB-C | Nu |
| HDMI | Nu |
| eSATA | Nu |
| Iesire audio | Da |
| Firewire | Nu |
| Docking connector | Nu |
| DP | Nu |
| DVI | Nu |
| VGA | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Nu |
| Cititor amprenta | Nu |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 382 x 243 x 24.5 mm |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: IBM-Lenovo
- Model: Lenovo G550
600 LEI
Preţul include TVA 600 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
Etichete: Laptop Lenovo G550 - Intel Celeron T3000 -1,
8 GHz,
RAM 3 GB DDR3,
HDD 320 GB,
15,
6 inch
