Ubiquiti NSM3 NanoStation, 3GHz, 2x RJ45 100Mb/s, 13dBi, airMAX - Produs resigilat
NanoStation M are un design CPE care a extins industria globală a internetului wireless.
NanoStation®M nu necesită unelte speciale, doar un șurub pe stâlp.
Aplicație universală
NanoStation M poate fi folosit pentru conexiune punct la punct (PtP) sau ca airMAX CPE.
Conectivitate Ethernet duală
Cu o ieșire PoE suportată de software, un al doilea port Ethernet poate alimenta un dispozitiv extern , cum ar fi o cameră externă PoE, pentru înregistrare video fără probleme.
Funcții airOS eficiente
Tehnologia software cuprinzătoare airOS de la Ubiquiti permite o rețea externă eficientă, cu mai multe puncte . airOS oferă funcții precum setări de rețea fără fir, configurare de punte sau de rutare și servicii de gestionare a sistemului.
Tehnologie software avansată
Tehnologia airMAX de la Ubiquiti a fost dovedită în milioane de produse din întreaga lume, demonstrând performanțe excepționale în condiții de exterior. Protocolul TDMA airMAX permite scalabilitate fără precedent, viteză mare și latență redusă în rețele multipunct fără licență
Standard LAN | |
Numărul de porturi LAN | |
Frecventa de operare | |
Recepție semnal | |
frecvența procesorului | |
Tip de dispozitiv | |
memorie RAM | |
Tipul sursei de alimentare a dispozitivului |
.
| Dimensiuni | 294 × 31 × 80 mm |
| Greutate | 500 g |
| Sursa de alimentare (PoE) | 24 V, 0,5 A |
| Consum maxim de energie | 8W |
| Metoda de alimentare | PoE pasiv (perechi 4, 5+; 7, 8 retur) |
| Frecvența de funcționare | 3400-3700 MHz |
| Întărirea | 12,2-13,7 dBi |
| Interfata retea | (2) porturi Ethernet 10/100 |
| Procesor | Atheros MIPS 24Kc, 400 MHz |
| Memorie | 32 MB SDRAM, 8 MB Flash |
| Frecvență | 3 GHz |
| Izolație încrucișată | 28 dB minim |
| VSWR maxim | 1.4:1 |
| Lățimea fasciculului | 60° (polul H) / 60° (polul V) / 20° (înălțimea) |
| Polarizare | Linie dublă |
| Caz | Plastic stabilizat la UV |
| Instalare | Pe postare (inclus) |
| Temperatura de Operare | -30 până la 75 ° C |
| Umiditatea de lucru | 5 până la 95% |
| Conformitate RoHS | da |
| Șocuri și vibrații | ETSI300-019-1.4 |
| General | |
| Stare produs | Produs resigilat |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Ubiquiti
- Model: Ubiquiti NSM3 NanoStation
- Locație: Craiova
Opţiuni disponibile
