ALL IN ONE Medical ACL OR-PC 21 Intel Core i5-6300U- 2,3 GHz, RAM 8 GB DDR3, SSD 128 GB, 22 inch, Full HD, Touchscreen
PROCESOR
Tip procesor:
Intel Core i5-6300U - 2,4 GHz up to 3,0 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 2/4
Cache: 6MB SmartCache
Procesor grafic integrat: Intel HD Graphics 520
DISPLAY
Diagonala: 21 inch
Rezolutie: 1920 x 1080
Foermat display: Full HD, Touchscreen
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR3
Stocare
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 128 GB
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: integrata
Producator chipset video: Intel
Seria: Intel HD
Graphics 520
PORTURI: 4 x USB 3.0/ 1 x VGA/ 1 x HDMI/ 1 x DP/ 2 x COM/ 2 x LAN 10/100/1000 Mbps/ Audio Out/ Microfon
Cadou: Mouse
optic USB
TRANSPORT
GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 6300U |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.0 GHz |
| Cache | 3 MB Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 520 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 530 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 Bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Display | |
| Diagonala | 21 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Touchscreen | Da |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 128 GB |
| Conectivitate | |
| LAN | 2 x 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 4 |
| HDMI | 1 |
| DP | 1 |
| VGA | 1 |
| Diverse | |
| Culoare | Alb |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Model: ACL OR-PC 21
Opţiuni disponibile
