Nou în stoc
Refurbished
Desktop HP Z8 G4 Workstation 2 x Intel Xeon Gold 5115 - 2.4 GHz, RAM 256 GB DDR4, SSD 512 GB, GeForce RTX 5000 - 16 GB
Desktop HP Z8 G4 Workstation 2 x Intel Xeon Gold 5115 - 2.4 GHz, RAM 256 GB DDR4, SSD 512 GB, GeForce RTX 5000 - 16 GB
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Xeon Gold 5115 - 2.4 GHz up to 3.2 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 10 / 20
Cache:15.75 MB L3 Cache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 256 GB DDR4 2666 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate SSD: 512 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Model placa video: GeForce RTX 5000 16GB GDDR6/ 256 Bit
PORTURI: 10 x USB 3.0/ 4 x DP/ 2 x PS2/ 2 x LAN 10/100/1000 Mbps
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Model | HP Z8 G4 |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Xeon |
| Model CPU | Gold 5115 |
| Numar nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 20 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.2 GHz |
| Cache | 13.75 Mb |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | RTX 5000 |
| Seria | GeForce |
| Memorie dedicata GPU | 16 GB GDDR6 |
| Latime de banda memorie (biti) | 256 bit |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 256 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 8 |
| DP | 4 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP Z8 G4
7.499 LEI
Preţul include TVA 7.499 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
