Refurbished
Sistem POS All in One ONYX, Intel Celeron J1900- 2.0 GHz, RAM 8GB DDR3, SSD 128GB, 19 inch, Touchscreen
Sistem POS All in One ONYX, Intel Celeron J1900- 2.0 GHz, RAM 8GB DDR3, SSD 128GB, 19 inch, Touchscreen
DISPLAY
Tip display: LCD
Diagonala (inch): 19
Rezolutie: 1920 x 1080
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Celeron j1900- 2.0 GHz up to 2.42GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/4
Cache: 2 MB L2
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR3
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate SSD: 128 GB
PORTURI: 4 x USB 2.0/ 2 x USB 3.0/ 1 x DP/ 1 x LAN
Greutate: 6 Kg
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE DIGIPOS |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Celeron |
| Model CPU | J1900 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.0 GHz |
| Cache | 2 MB |
| Display | |
| Diagonala | 19 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tip ecran | LCD |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 128 GB |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| DP | 1 |
| Interfata | |
| USB | 4 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Model: ONYX
600 LEI
Preţul include TVA 600 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
