Refurbished
ALL IN ONE Lenovo ThinkCentre M800z , Intel Core i5 6400 - 2,7GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, DVD-RW, Wi-Fi, 21.5 inch, Full HD, Touchscreen
ALL IN ONE Lenovo ThinkCentre M800z , Intel Core i5 6400 - 2,7GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, DVD-RW, Wi-Fi, 21.5 inch, Full HD, Touchscreen
DISPLAY
Tip display: LED
Diagonala (inch): 21.5
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: Full HD, Touchscreen
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i5 6400 - 2,7 GHz - up to 3.3 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/4
Cache: 6 MB Smart Cache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR4 2400 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate SSD: 256 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Model placa video: Intel HD Graphics 530
Altele: Camera web, Boxe incorporate
PORTURI: 2 x USB 3.0 / 4 x USB 2.0/ 1 x DP/ Casti/ Microfon/ 1 x LAN 10/100/1000 Mbps/ Wi-fi
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | ALL IN ONE |
| Model | Lenovo ThinkCentre M800z |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 6400 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.7 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.3 GHz |
| Cache | 6 Mb Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 530 |
| Placa video | |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 530 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Display | |
| Diagonala | 21.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LED |
| Touchscreen | Da |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Conectivitate | |
| Wireless | Da |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 2 |
| Iesire audio | Da |
| DP | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: IBM-Lenovo
- Model: Lenovo ThinkCentre M800z
999 LEI
Preţul include TVA 999 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
