PC All In One Medical , Adlink MLC-21 Intel Core i5-8500T - 2.1 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 21 inch, Full HD
Noua serie de computere medicale MLC 8 de la ADLINK, cu procesoare Intel® Core™ de a 8-a generație, oferă performanțe de calcul ridicate și capacități remarcabile de procesare grafică. Seria MLC 8 este proiectată cu capacități optime de vizualizare și carcase igienice, complet etanșe și ușor de curățat. Acestea pot fi utilizate pentru monitorizarea semnelor vitale ale pacientului, îngrijire medicală, diagnostic clinic, PACS (Sistem de arhivare și comunicare a imaginilor), monitorizarea anesteziei și documentația din sala de operație. Cu capacități suplimentare de design de siguranță și extindere, computerele și monitoarele noastre medicale de tip panel oferă un sistem fiabil și flexibil, cu o utilizare și o comoditate ridicate pentru medici și personalul spitalului.
- Produs certificat clasa medicală I
- Funcționare pe orizontală sau pe verticală cu bară de stare LED integrată
- Gamă puternică de procesoare Intel® Core™ de generația a 8-a, de la i3 la i7
- Ecran Full HD de 21,5'' cu ecran tactil multi-touch PCAP lipit optic și sticlă securizată cu tratament antireflex pentru capacități de vizualizare de neegalat
- 7 taste funcționale iluminate, tactile, pe geamul frontal
- Suprafața de sticlă de la o margine la alta și designul fără șuruburi, în curs de brevetare, permit proceduri de curățare și dezinfectare ușoare și rapide
- Carcasă din aluminiu complet etanșă și design fără ventilator pentru standarde igienice ridicate, cu protecție la pătrunderea apei în mediu IP54
- Porturi de rețea izolate galvanic și izolare opțională a porturilor USB și seriale pentru instalări în medii mixte
DISPLAY
Tip display: LED
Diagonala (inch): 21
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: Full HD
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i5 8500T - 2.1 GHz - up to 3.5 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 6/6
Cache: 9 MB Smart Cache
Procesor grafic integrat: Intel UHD Graphics 630
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR4
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate SSD: 256 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata, Intel UHD Graphics 630
PORTURI: 4 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0/ 2 x Serial/ 2 x DP/ 2 x LAN
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | ALL IN ONE |
| Model | Adlink MLC-21 |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 8500T |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 6 |
| Frecventa | 2.1 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.5 GHz |
| Cache | 9 Mb Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 630 |
| Placa video | |
| Producator chipset video | Intel |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Display | |
| Diagonala | 21inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Conectivitate | |
| LAN | 2 x 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 4 |
| Serial | 2 |
| DP | 2 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Model: Adlink MLC-21
