resigilat
-13 %
Indisponibil
Laptop ASUS ZenBook UX433F Intel Core i7 8565U- 1.8 GHz, RAM 16 GB DDR4, SSD 512 GB, 14 inch Full HD, GeForce MX150, Windows 10 Home - Produs resigilat
Laptop ASUS ZenBook UX433F Intel Core i7 8565U- 1.8 GHz, RAM 16 GB DDR4, SSD 512 GB, 14 inch Full HD, GeForce MX150, Windows 10 Home - Produs resigilat
Tip procesor: Intel® Core™ i7-8565U - 1.8 GHz up tu 4.6 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/8
Cache: 8 MB SmartCache
Procesor grafic integrat: Intel UHD Graphics 620
DISPLAY
Tip Display: LCD LED
Diagonala (inch): 14
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: Full HD
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 16 GB DDR4 - 2133 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 512 GB NVMe
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata - GeForce MX150 2 GB GDDR5/ 64 Bit
| PORTURI: 2x USB 3.0/ 1 x USB 3.1 Type C/ |
| Card reader SD/, 1 x HDMI/ 1 x Audio out/Microfon |
ALTELE: Tastatura iluminata/ Tastatura nordica/ Multi Touchpad/ Camera web HD/ TPM
Tehnologii Audio: Harman Kardon
Dimensiuni: 319 x 15.9 x 199 mm
Greutate: 1,09 Kg
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs resigilat |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 8565U |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 1.8 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.6 GHz |
| Cache | 8 Mb |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 620 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce MX150 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Display | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2133 MHz |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Conectivitate | |
| Wireless | 802.11ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| RJ-45 | Nu |
| Securitate | |
| Suport TPM | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 319 x 15.9 x 199 mm |
| Greutate | 1.09 KG |
| Diverse | |
| Culoare | Gri |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Asus
- Model: ASUS ZenBook UX433FA
3.999 LEI
3.499 LEI
Preţul include TVA 3.499 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
