Second hand
Indisponibil
Laptop DELL Latitude D620 Intel Core 2 Duo T2400 - 1,83 GHz, RAM 2GB DDR2, HDD 60GB, DVD-RW, 14.1 inch
Laptop DELL Latitude D620 Intel Core 2 Duo T2400 - 1,83 GHz, RAM 2GB DDR2, HDD 60GB, DVD-RW, 14.1 inch
PROCESOR
Tip procesor: Intel Core 2 Duo T2400- 1,83 GHz
Numar nuclee: 2
Cache: 2 MB L2
DISPLAY
Tip display: LCD LED
Diagonala (inch): 14.1
Rezolutie: 1280 x 800
Format display: WXGA
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 2 GB DDR2 667MHz
STOCARE
Tip stocare: HDD
Capacitate HDD: 60GB SATA 7200 RPM
Unitate optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
PORTURI: 4 x USB 2.0/ 1 x VGA/ 1 x Serial/ Docking connector
CONECTIVITATE: Wi-fi/ Bluetooth/ LAN
ALTELE: Security Lock/ Tastatura nordica
ALIMENTARE
Baterie: Li-Ion
Dimensiuni: 332 x 337 x 32 mm
Greutate: 2.4 Kg
Cadou: Mouse Optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core 2 Duo |
| Model CPU | T2400 |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa | 2.6 GHz |
| Cache | 2 MB |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 14 inch |
| Rezolutie | 1280 x 800 |
| Format Display | WXGA |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Frecventa RAM | 667 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 60 GB |
| Viteza rotatie | 7200 Rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Nu |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | Nu |
| USB-C | Nu |
| HDMI | Nu |
| eSATA | Nu |
| Firewire | Nu |
| Docking connector | Da |
| DP | Nu |
| DVI | Nu |
| VGA | 1 |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Multimedia | |
| Camera web | Nu |
| Cititor carduri | Nu |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 332 x 337 x 32 mm |
| Greutate | 2.4 Kg |
| Diverse | |
| Culoare | Negru-Gri |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic USB |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Dell
- Model: DELL Latitude D620
450 LEI
Preţul include TVA 450 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
