PC GAMING Intel Core i7 - 8700K - 3.7 GHz, RAM 32 GB DDR4, SSD 512 GB, GeForce GTX 1060
PC GAMING Intel Core i7 - 8700K - 3.7 GHz, RAM 32 GB DDR4, SSD 512 GB, GeForce GTX 1060
Placa de baza: Asus Rog Maximus Hero
Procesor: Intel Core i7 - 8700k - 3.7 Ghz up to 4.7 GHz in Turbo
Numar nuclee/ thread-uri: 6/12
Cache: 12 MB Smart Cache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 32 GB DDR4
STOCARE
SSD: 512 GBNVMe Express Samsung Evo 960
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Model placa video: GeForce GTX 1060 - 3GB GDDR5/ 192 bit
PORTURI: 2 x USB 2.0/ 7 x USB 3.0/ 1 x USB Type- C/ 1 x DVI/ 2 x DP/ 2 x HDMI/ 1 x LAN 10/100/1000 Mbps/ Audio 7.1
Sursa: Corsair 750 W
Racire pe apa Corsair
Carcasa: Fractal Design Meshify 2
Cadou: Tastatura si mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | Desktop Tower |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 8700K |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 3.7 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.7 GHz |
| Cache | 12 Mb |
| Numar procesoare | 1 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce GTX 1060i |
| Memorie dedicata GPU | 3 GB GDDR5 |
| Latime de banda memorie (biti) | 192 Bit |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 7 |
| HDMI | 2 |
| DP | 2 |
| DVI | 1 |
| RJ-45 | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Gia Sistem
- Model: Gaming Gia Sistem
1.999 LEI
Preţul include TVA 1.999 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
