Refurbished
Indisponibil
LAPTOP Dell XPS 15 7590 Intel Core i7-9750H - 2.6 GHz, RAM 16 GB DDR4, SSD 512 GB, 15.6 inch, 4K, GeForce GTX 1650, Windows 10 Pro
LAPTOP Dell XPS 15 7590 Intel Core i7-9750H - 2.6 GHz, RAM 16 GB DDR4, SSD 512 GB, 15.6 inch, 4K, GeForce GTX 1650, Windows 10 Pro
PROCESOR
Tip procesor: Intel Core i7-9750H - 2.6 GHz up to 4.5 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 6/12
Cache: 12 Mb Smart Cache
Procesor grafic integrat: Intel UHD Graphics 630
DISPLAY
Tip display: LCD LED
Diagonala (inch): 15.6
Rezolutie: 3840 x 2160 dpi
Format display: Full HD
Rata de refresh: 240 Hz
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 16 GB DDR4 2666 MHz
Stocare
Tip stocare: SSD
SSD: 512 GB NVMe
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Seria: GeForce GTX1650 4 GB GDDR6/ 128 Bit
PORTURI: 1 x Type C/ 2 x USB 3.0/ 1 x HDMI/ 1 x Micro SD/ Audio
CONECTIVITATE: Wireless 802.11ac / Bluetooth 5.0 / LAN 10/100/1000 Mbps
ALTELE: Webcam HD 720p/ MultiTouchpad/ Tastatura nordica
Caracteristici speciale: Tastatura iluminata, TouchPad cu suport pentru gesturi multi-atingere
ALIMENTARE
Baterie: Li-Ion
Culoare: Negru
Cadou: Mouse
optic USB
TRANSPORT
GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 9750H |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.6 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.5 GHz |
| Cache | 12 Mb Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 630 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce GTX 1650 |
| Memorie dedicata GPU | 4 GB GDDR5 |
| Latime de banda memorie (biti) | 128 Bit |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Format Display | 4K |
| Tip ecran | LCD LED |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2666 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Conectivitate | |
| Wireless | 802.11ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Tastatura iluminata | Da |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Software | |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Diverse | |
| Culoare | Argintiu |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Gia Sistem
- Model: Dell XPS 15 7590
- Locație: Craiova
6.499 LEI
Preţul include TVA 6.499 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
