Second hand
Indisponibil
Laptop HP EliteBook 2570P Intel Core i7-3520M 2.9 GHz, RAM 4 GB DDR3, HDD 250 GB SATA, DVD-RW, 12.5 inch
Laptop HP EliteBook 2570P Intel Core i7-3520M 2.9 GHz, RAM 4 GB DDR3, HDD 250 GB SATA, DVD-RW, 12.5 inch
PROCESOR
Tip procesor: Intel Core i7-3520M 3 Ivy Bridge - 2.9 GHz up to 3.6 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 2/4
Cache: 4 MB SmartCache
DISPLAY
Tip display: LCD LED
Diagonala : 12.5 inch
Rezolutie: 1366 x 768 HD
Caracteristici speciale display: Backlit Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 4 GB DDR3 1600 MHz
STOCARE
Tip stocare: HDD
Capacitate HDD: 250 GB SATA
Unitate optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Producator chipset video: Intel
Seria: Intel HD Graphics 4000
PORTURI: 1 x USB 3.0/ 1 x USB 2.0/ 1 x DP/ 1 x VGA/ 1 x eSata/ Cititor carduri / Audio combo Casti/Microfon
CONECTIVITATE: WiFi 802.11 b/g/n / LAN port Gigabit Ethernet/ Bluetooth
4.0/ 3G/ GPS
Altele: Camera web/ Cititor amprenta/ Tastatura nordica
Dimensiuni: 305 x 209 x 27 mm
Greutate:1.62Kg
Bateria: Li-Ion, 6 celule
Cadou: Mouse
optic USB
TRANSPORT
GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 3520M |
| Nucleu | Ivy Bridge |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.9 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.6 GHz |
| Cache | 4 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 4000 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 4000 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 12.5 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Sloturi RAM | 2 |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 250 GB |
| Viteza rotatie | 7200 Rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| eSATA | Da |
| Iesire audio | Da |
| Docking connector | Nu |
| DP | Da |
| VGA | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 305 x 209 x 27 mm |
| Greutate | 1.62 KG |
| Diverse | |
| Culoare | Argintiu |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP 2570P
750 LEI
Preţul include TVA 750 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
