Second hand
Indisponibil
Laptop HP ProBook 4320S Intel Core i3 330M - 2.13GHz, RAM 4GB DDR3, HDD 250GB, 13.3 inch
Laptop HP ProBook 4320S Intel Core i3 330M - 2.13GHz, RAM 4GB DDR3, HDD 250GB, 13.3 inch
Procesor: Intel Core i3-330M 2.13 GHz
Numar nuclee/ thread-uri: 2/4
Cache: 3 Mb Cache
Hard Disk: 250 GB SATA 5400 RPM
Memorie RAM: 4 GB DDR3 1333MHz
Capacitate maxima memorie: 8 GB
Placa Video: Intel HD Graphics
Placa de retea: Gigabit 10/100/1000 Mbps
Unitate Optica: DVD-RW
Display: 13.3-inch LED Backlit HD
Rezolutie display: 1366 X 768
Porturi: 3 x USB 2.0/ 1 x e-SATA/ 1 x VGA/ 1 x HDMI/ Audio in/out
Conectivitate: Wi-Fi 802.11b/g/n/ / LAN/ Bluetooth
Altele: Card Reader, WebCam, Tastatura nordica, Security lock
Dimensiune: 324 x 228 x 27 mm
Greutate: 2,15 Kg
Baterie: Li-Ion, 6 celule
Cadou: Mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i3 |
| Model CPU | 330M |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.13 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 13.3 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1333 MHz |
| Suport maxim | 8 GB |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 250 GB |
| Viteza rotatie | 5400 Rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Tehnologii placa sunet | High Definition Audio, stereo speakers |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 2.1 |
| LAN | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 3 |
| eSATA | Da |
| Iesire audio | Da |
| Firewire | Nu |
| Docking connector | Nu |
| DP | Nu |
| VGA | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 324 x 228 x 27 mm |
| Greutate | 2.15 Kg |
| Diverse | |
| Culoare | Maro |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP ProBook 4320S
600 LEI
Preţul include TVA 600 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
