Second hand
-32 %
Indisponibil
PC All in One HP ProOne 400 G1, Intel Celeron G1840T - 2,5 GHz, RAM 4 GB DDR3, HDD 500 GB, 19,5 inch, GRAD B
PC All in One HP ProOne 400 G1, Intel Celeron G1840T - 2,5 GHz, RAM 4 GB DDR3, HDD 500 GB, 19,5 inch, GRAD B
DISPLAY
Tip display: LED LCD
Diagonala (inch): 19,5
Rezolutie: 1600 x 900
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Celeron G1840T - 2.5 GHz
Numar nuclee: 2
Cache: 2 MB SmartCache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 4 GB DDR3, 1600 MHz
STOCARE
Tip stocare: HDD
Capacitate HDD: 500 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Model placa video: Intel HD Graphics
Unitate optica: Nu
PORTURI: 2 x USB 3.0/ 4 x USB 2.0/ 1 x DP/ 1 x Serial/ Cititor de carduri SD/ Casti/ Microfon
CONECTIVITATE: Lan 10/100/1000 Mbps
ALTELE: WebCam
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE |
| Stare produs | Produs second hand |
| Format carcasa | ALL IN ONE |
| Model | HP ProOne 400G1 |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Celeron |
| Model CPU | 4150 |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa | 2.5 GHz |
| Cache | 2 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Display | |
| Diagonala | 21,5 inch |
| Rezolutie | 1600 x 900 |
| Format Display | HD+ |
| Tip ecran | LED LCD |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 500 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 2 |
| Iesire audio | Da |
| Serial | 1 |
| DP | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP ProOne 400G1
1.250 LEI
850 LEI
Preţul include TVA 850 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
Etichete: PC All in One HP ProOne 400 G1,
Intel Celeron G1840T - 2,
5 GHz,
RAM 4 GB DDR3,
HDD 500 GB,
19,
5 inch,
GRAD B
