ALL IN ONE Lenovo ThinkCentre M71z, Intel Core i5 2400 - 3.1 GHz, RAM 4 GB DDR3, SSD 120 GB, DVD-RW, 20 inch
DISPLAY
Tip display: LED
Diagonala (inch): 20
Rezolutie: 1920 x 1080
Format display: Full HD
Aspect imagine: 16:9
Caracteristici speciale display: Widescreen
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i5 2400 - 3.1GHz - up to 3,4GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/4
Cache: 6 MB Smart Cache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 4 GB DDR3
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate SSD: 120 GB
Unitate optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Model placa video: Intel HD Graphics 2000
PORTURI: 4 x USB 2.0 /1 x DP/ 1 x VGA/ Lan 10/100/1000 Mbps
ALTELE: Web Cam
Greutate: 8.40 Kg
Dimensiuni: 546.10 x 81.28 x 414.02 mm
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | ALL IN ONE |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | ALL IN ONE |
| Model | LENOVO ThinkCentre M71z |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 2400 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 3.1 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.4 GHz |
| Cache | 6 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 2000 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 2000 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Display | |
| Diagonala | 20 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Format Display | Full HD |
| Tip ecran | LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 120 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 4 |
| Iesire audio | Da |
| DP | 1 |
| VGA | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: IBM-Lenovo
- Model: Lenovo ThinkCentre Edge M71z
Opţiuni disponibile
