Nou în stoc
Refurbished
PC Gaming Corsair Intel Core i7 - 12700K - 2.7- 5.0 GHz, RAM 32 GB DDR4, SSD 1 TB, GeForce RTX 5060
PC Gaming Corsair Intel Core i7 - 12700K - 2.7- 5.0 GHz, RAM 32 GB DDR4, SSD 1 TB, GeForce RTX 5060
Procesor: Intel Core i7 - 12700K - 2.7 Ghz up to 4.8 GHz in Turbo
Numar nuclee/ thread-uri: 12/20
Cache: 25 MB SmartCache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 32 GB DDR4
STOCARE
SSD: 1 TB
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Model placa video: GeForce RTX 5060 - 8 GB GDDR7/ 128 bit
PORTURI: 3 x USB 3.0/ 4 x DP/ 2 x HDMI/ 1 x LAN 10/100/1000 Mbps
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i7 |
| Model CPU | 12700K |
| Numar nuclee | 12 |
| Numar thread-uri | 20 |
| Frecventa | 2.7 GHz |
| Frecventa turbo max | 5.0 GHz |
| Cache | 25 MB Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar procesoare | 1 |
| Placa video | |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Memorie dedicata GPU | 8 GB GDDR7 |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 3 |
| USB-C | 1 |
| Iesire audio | Da |
| DP | 2 |
| Cadou | |
| Cadou | Tastatura si mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Gia Sistem
- Model: Gaming Gia Sistem
5.499 LEI
Preţul include TVA 5.499 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
