Refurbished
Multifunctional laser color A4 Oki MC562dnw, 30 ppm, Duplex, Wireless, Retea,USB
Multifunctional laser color A4 Oki MC562dnw, 30 ppm, Duplex, Wireless, Retea,USB
Multifuncțional color A4 OKI MC562dnw cu rețea wireless include funcții de imprimare, copiere, scanare și fax care simplifică activitatea zilnică a grupurilor de lucru active în gestionarea și circulația documentelor, asigurând viteze mari de imprimare și imprimări color de înaltă rezoluție.
| Tehnologia de imprimare | Tehnologia electrofotografică de imprimare digitală color color |
|---|---|
| Viteza de imprimare | 26 ppm A4 în culoare, 30 ppm A4 în negru |
| E timpul să primești prima copie | Culoare: aproximativ 9 secunde în negru: aproximativ 8,5 secunde |
| Încălzirea timpului | Aproximativ 60 s de la pornire la aproximativ 32 s la ieșirea din modul de economisire a energiei |
| procesor | 532MHz |
| Rezoluție de tipărire | Tehnologie ProQ2400 pe mai multe niveluri, rezoluție 1200 x 600 dpi, 600 x 600 dpi |
| Caracteristici suplimentare | Setarea automată a echilibrului culorilor, funcția de îmbunătățire a fotografiei prin driver (cu excepția driverului PostScript) |
| Fonturi de imprimantă | Scalabil: 87 de fonturi PCL și 80 de fonturi PostScript; Fonturi de bitmap PCL: Lineprinter OCR-A / B, cod de bare USPS |
| Coduri de bare | 11 tipuri unidimensionale cu 27 de soiuri: UPC-A, UPC-E, EAN / JAN-8, EAN / JAN-13, Interleaved2of5, Code39, Cod 128, EAN / UCC-128, CODABAR, ZIP + 4POSTNET, cod de bare personalizat; 1 tip în două dimensiuni: PDF417 |
Copiere
| Prima copie | În culoare: aproximativ 14 secunde; pe negru: aproximativ 12 secunde |
|---|---|
| Viteza de copiere | 22 de exemplare pe minut în format A4, 24 de exemplare pe minut în mărime A4 în negru |
| Rezoluție de copiere | 600 x 600 dpi |
| Reducere / Mărire | Zoom 25-400% |
| Numărul maxim de exemplare | 99 de coli |
| Dimensiunea hârtiei | A4, A5, A6, B5, Lista, Legală 13, Legală 13.5, Legală 14, Execut |
Scanare
| Metoda de scanare | Culoare CIS |
|---|---|
| Rezolvare scanare | 1200 x 1200 dpi |
| Viteza scanării | 20 imagini / min. în culori, 30 de imagini / min. monocrom |
| Adâncimea culorii | Intrare de 48 de biți. Ieșire de 24 de biți |
| contrast | 7 niveluri |
| Format de ieșire | Secure PDF, TIFF, JPEG, XPS |
| controlerul | TWAIN, WIA1.0 (Windows XP), WIA2.0 (Windows Vista sau o versiune ulterioară), ICA (Mac OS X 10.6 sau o versiune ulterioară) |
| Protocolul acceptat | SMTP, FTP (S), HTTP (S), CIFS |
Fax
| Metoda de scanare | Culoare CIS |
|---|---|
| Rezolvare scanare | 1200 x 1200 dpi |
| Viteza scanării | 20 imagini / min. în culori, 30 de imagini / min. monocrom |
| Adâncimea culorii | Intrare de 48 de biți. Ieșire de 24 de biți |
| contrast | 7 niveluri |
| Format de ieșire | Secure PDF, TIFF, JPEG, XPS |
| controlerul | TWAIN, WIA1.0 (Windows XP), WIA2.0 (Windows Vista sau o versiune ulterioară), ICA (Mac OS X 10.6 sau o versiune ulterioară) |
| Protocolul acceptat | SMTP, FTP (S), HTTP (S), CIFS |
Interfata si software
| interfețe | 100BASE-TX / 10BASE-T, USB 2.0 (viteză mare), gazdă USB 2.0 (viteză mare), LAN fără fir (IEEE802.11a / b / g / n) |
|---|---|
| Limbă imprimantă | Emulație PCL 6 (XL), emulație PCL 5c, emulație PostScript 3 |
| Rețea și protocoale | Toate protocoalele majore de rețea acceptate prin intermediul unui card Ethernet cu un server de imprimare intern și card de rețea cu posibilitatea de a introduce setări și de a gestiona TCP / IPv4 și v6, SMTP, POP3, HTTP, SNMPv1 și v3, DHCP, DNS, LPR, Port9100, BOOTP, ARP, FTP, CIFS, LDAP, SLP, Bonjour. NetWare, EtherTalk, NetBEUI, LLTD, servicii de rețea în dispozitive, AirPrint, protocolul LAN fără fir Google Cloud Print (IEEE802.11b, IEEE802.11g, IEEE802.11n, modul infrastructură, WEP, WPA (TKIP), WPA2 (AES), WPS-PBC, WPS-PIN, autentificare sistem deschis, autentificare cheie partajată, autentificare IEEE802.1x) |
| Compatibilitatea cu sistemele de operare | Windows 8, Windows 8 x64, Windows 7, Windows 7 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP x64, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, Windows Server 2008 x64 , Windows Server 2003, Windows Server 2003 x64, Mac OS X 10.4, Mac OS X 10.5, Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8, Linux, Mac OS X 10.3 |
| Functii avansate de rețea și securitate | Filtrare de adrese IP, filtrare de adrese MAC, SSL / TLS, driver NIC (IC +), WindowsRally EmailAlert, EAP (IEEE802.1X), IPSec |
| Unelte | Model Manager * 1, Color Correct, OKI LPR * 1, Color Swatch Utility * 1, PrintSuperVision.net * 1, PrintSuperVision Multiplatform * 1, Server de contabilitate Job Job * 1, Client de contabilitate Job Job, instalator driver de rețea * 1, configurare card instrument de configurare a rețelei * 1, profiluri ICC color, PS Gamma Adjuster, asistent profil * 2, PDF Direct Print * 1, Actkey * 1 |
Hartie
| Capacitatea hârtiei | Tava 1: 250 coli 80 g / m2 (opțional) Tava 2: 530 coli 80 g / m2 Tava multifuncțională: 100 coli 80 g / m2 |
|---|---|
| Capacitate maximă de alimentare | 880 coli (80 g / m2) |
| Mărimi de hârtie | Tava 1: A4, A5, B5, A6 Tava 2: A4, A5, B5 Tava multifuncțională: A4, A5, B5, A6, plicuri (C5, DL, Com-9, Com-10, Monarch), fila (3 ") x 5 ") (75 x 125 mm), format foto (4" x 6 ", 5" x 7 ") (100 x 150 mm, 125 x 175 mm), format personalizat (până la 1320 mm cu bannere) Mod dublu față : A4, A5, B5 |
| Greutatea hârtiei | Tava 1/2: 64 la 176 g / m2 Tava polivalentă: 64 până la 220 g / m2 Cu două fețe: 64 până la 176 g / m2 |
| Tipărirea pe două fețe | standard |
| Capacitatea de ieșire | Față în jos: max. 150 coli 80 g / m2 Față în sus: Max. 100 coli 80 g / m2 |
Feeder
| tip | Alimentator automat de documente rotativ (RADF) |
|---|---|
| Alimentarea documentelor | A4, A5, A6, B5, Lista, Legală 13, Legală 13.5, Legală 14, Executiv |
| Greutatea hârtiei | Tipărire cu o singură față: 60 până la 105 g / m2 Pe două fețe: 60-90 g / m2 |
| Capacitate de intrare | 50 de coli max 80 g / m2 |
Panou de control
| Panou LCD | Panou grafic unic, simplificat, albastru luminat: 84,1 mm (L) x 33,6 mm (H) Rezoluție: 320 x 128 pixeli |
|---|---|
| Tastatura | 12 taste alfanumerice, 4 taste funcționale principale (copiere, scanare, imprimare, fax), boot sau culoare alb-negru, stare, setări, ajutor, funcție macro, butoane de apelare rapidă, 6 butoane principale de navigare (înapoi, sus, jos, dreapta, OK), ștergeți, opriți, economisiți energie, resetați / deconectați; Tastatură Qwerty completă |
Caracteristici generale
| Memorie (Standard / Max.) | 256MB / 768MB |
|---|---|
| Card de memorie SDHC (standard / max) * 1 | 4GB / 16GB |
| mediu | Temperatura / umiditatea de funcționare: 10 ° C până la 32 ° C (17 ° C până la 27 ° C recomandat) / 20% până la 80% umiditate relativă (recomandat 50% - 70%) Temperatură / umiditate de depozitare: - De la 10 ° C la 43 ° C / de la 10% la 90% |
| putere | Monofazat 220-240 V AC, frecvență 50 / 60Hz +/- 2% |
| Consumul de energie | Tipic: 570W Max .: 1170W Standby: 100W Mod de economisire a energiei: <20W Mod de adâncime: <1,5W Oprire automată: <0,5 W |
| Nivel de zgomot | În timpul funcționării: 52 dB (A) sau mai puțin standby: 33 dB (A) sau mai puțin Mod de economisire a energiei: inaudibil |
| Dimensiuni (înălțime x lățime x adâncime) | 427 x 509 x 444mm |
| Greutate (cu consumabile) | 31 kg |
| Capacitatea de încărcare | Recomandat: Până la 5.000 de pagini / lună Maxim: 60.000 de pagini pe lună |
Produsul este refurbished si are cartusele incarcate in proportii diferite.
| General | |
| Tip produs | Multifunctionala |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Model | Oki MC562dnw |
| Specificatii tehnice imprimante | |
| Tehnologie | Laser |
| Mod tiparire | Color |
| Viteza copiere alb/nebru | 30 ppm |
| Alimentare hartie | 250 pag |
| Volum lunar maxim | 5000 pag |
| Functii | |
| Imprimare | DA |
| Copiere | DA |
| Scanare | DA |
| Fax | DA |
| Format | |
| A4 | DA |
| Scanare | |
| Rezolutie scanare | 1200 x 1200 dpi |
| Interfata | |
| USB | DA |
| Conectare LAN | DA |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: OKI
- Model: Oki MC562dnw
999 LEI
Preţul include TVA 999 LEI
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
