Refurbished
-9 %
Indisponibil
Laptop HP 250 G4 Intel Pentium N3700 - 1,6 GHz, RAM 4 GB DDR3, SSD 120 GB, 15,6 inch HD
Laptop HP 250 G4 Intel Pentium N3700 - 1,6 GHz, RAM 4 GB DDR3, SSD 120 GB, 15,6 inch HD
PROCESOR
Tip procesor: Intel Pentium N3700 - 1,6 GHz up tu 2,4 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/4
Cache: 2 MB L2 Cache
DISPLAY
Tip Display: LCD LED
Diagonala (inch): 15,6
Rezolutie: 1366 x 768
Format display: HD
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 4 GB DDR3 1600 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 120 GB
Unitate optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Producator chipset video: Intel
PORTURI: 1 x USB 3.0/ 2 x USB 2.0/ 1 x RJ-45/ 1 x HDMI/ 1 x VGA/ Cititor carduri SD/ 1 x Combo Audio ( casti + microfon)
CONECTIVITATE: Wireless 802.11ac/ Bluetooth 4.0/ Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbs
ALTELE: Camera web/ Tastatura numerica/ Tastatura nordica/ Security lock
ALIMENTARE
Baterie: Lithium-Ion 3 celule
Dimensiuni: 384.3 x 24.3 x 254.6 mm
Greutate: 2.1 Kg
PROCESOR
Tip procesor: Intel Pentium N3700 - 1,6 GHz up tu 2,4 GHz in Turbo Boost
Numar nuclee/ thread-uri: 4/4
Cache: 2 MB L2 Cache
DISPLAY
Tip Display: LCD LED
Diagonala (inch): 15,6
Rezolutie: 1366 x 768
Format display: HD
Caracteristici speciale display: Anti-Glare
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 4 GB DDR3 1600 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate stocare: 120 GB
Unitate optica: DVD-RW
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Producator chipset video: Intel
PORTURI: 1 x USB 3.0/ 2 x USB 2.0/ 1 x RJ-45/ 1 x HDMI/ 1 x VGA/ Cititor carduri SD/ 1 x Combo Audio ( casti + microfon)
CONECTIVITATE: Wireless 802.11ac/ Bluetooth 4.0/ Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbs
ALTELE: Camera web/ Tastatura numerica/ Tastatura nordica/ Security lock
ALIMENTARE
Baterie: Lithium-Ion 3 celule
Dimensiuni: 384.3 x 24.3 x 254.6 mm
Greutate: 2.1 Kg
Cadou: Mouse optic USB
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Pentium |
| Model CPU | N3700 |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 1.6 GHz |
| Frecventa turbo max | 2.4 GHz |
| Cache | 2 MB L2 Cache |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 15,6 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Touchscreen | Da |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1600 MHz |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 120 GB |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Tehnologii placa sunet | HD Audio |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| VGA | 1 |
| RJ-45 | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 384.3 x 24.3 x 254.6 mm |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |
| Cadou | |
| Cadou | Mouse optic |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP 250 G4
1.100 LEI
999 LEI
Preţul include TVA 999 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
Etichete: Laptop HP 250 G4 Intel Pentium N3700 - 1,
6 GHz,
RAM 4 GB DDR3,
SSD 120 GB,
15,
6 inch HD
